Hit enter after type your search item

Usługi dźwigowe szczecin 2020 – jaką firme wybrać?

/
/
/
2 Views

dzwig-szczecin

KK Kran jest firmą mieszczącą się w Szczecinie, która oferuje specjalistyczne usługi dźwigowe. Istniejemy na rynku już ponad 5 lat, stale zdobywając doświadczenie oraz podnosząc jakość. Zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego nasze dźwigi wynajmujemy w niezwykle atrakcyjnych cenach. Świadczone przez nas usługi charakteryzuje terminowość i solidność, a zatrudniani przez nas profesjonaliści, posiadają wszelkie niezbędne kwalifikacje do obsługi wynajmowanych przez nas maszyn. Oferujemy dźwigi o różnym udźwigu i maksymalnej wysokości podnoszenia, aby jak najlepiej dopasować się do potrzeb naszych Klientów. Wśród naszych propozycji znajdują się samojezdne dźwigi budowlane o różnym udźwigu oraz ładowarki teleskopowe znanych i cenionych producentów. Chcemy bowiem zapewniać klientom niezawodne urządzenia oraz pomocną fachową i bezproblemową obsługę. W czasie naszej dotychczasowej działalności zrealizowaliśmy wiele zleceń na wynajem dźwigów samochodowych, dlatego potrafimy doskonale rozpoznać potrzeby każdego Klienta.

Do Państwa dyspozycji jest wysoko wykwalifikowaną kadra, zaplecze logistyczne oraz operatorzy dźwigów z wieloletnim doświadczeniem. Wynajem dźwigów i wszystkie związane z nim prace wykonujemy zgodnie z dokumentacją oraz wymaganiami Klienta, zarządzając w pełni bezpieczeństwem i higieną pracy. Każdy żuraw oraz dźwig samojezdny, którym dysponujemy, jest regularnie poddawany przeglądom technicznym. 

Usługi dźwigowe Szczecin stanowią jeden z fundamentów wszelkiego rodzaju prac remontowo-budowlanych, a także przemysłowych. Za ich pomocą możliwy jest bezpieczny transport wielu komponentów wykorzystywanych na placach budowy, bezpieczny załadunek oraz rozładunek towarów, czy choćby dostęp do miejsc szczególnie problematycznych ze względu na swoją wysokość. Za pomocą dźwigów możliwy jest również demontaż wszelkiego rodzaju konstrukcji budowlanych i przemysłowych.

Dźwigi samojezdne – wynajem 

Nasza działalność to nie tylko Szczecin, ale również usługi dźwigowe Stargard, jak i usługi dźwigowe Koszalin, gdzie świadczymy pełen zakres usług, od lat skutecznie spełniając nawet najbardziej wymagające oczekiwania sektorów budowlanych, przemysłowych, mieszkaniowych, wielkogabarytowych, infrastruktury użyteczności publicznej oraz podczas relokacji i montażu wiatrołapów. 

Każdy projekt nadzoruje nasza wykwalifikowana kadra, która służy radą z zakresu doboru odpowiedniego sprzętu, logistyki i planów związanych z pracami dźwigowymi. Sprzęt wynajmowany w firmie KK Kran  obejmuje wynajem maszyny z doświadczonym operatorem, a także wsparcie podczas rozładunku i załadunku cargo wskazanego przez klienta.

Firma KK Kram posiada swoją siedzibę w Szczecinie, dlatego nasze dźwigi oferujemy klientom działającym w najbliższej okolicy, ale także na całym terenie województwa zachodniopomorskiego.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar