Hit enter after type your search item

Among us najlepsze porady na start – among us poradnik,tipy,czity 2021

/
/
/
3 Views

Jak postępować w Among Us: Poradnik dla młodych, samouczek oraz często kierowane pytania

among-us-czity-2021

Pomimo że Among Us czity jest pyszny z większego okresu, pewnie z dnia na dzień eksplodował popularnością. Ostatnio liczba graczy w Among Us hack nawet chwilowo zdobyła wyższy poziom niż PUBG. Dlatego wszyscy nowi gracze wsiadają do zabawy, może wspomóc być niebagatelny przewodnik, jak dawać, i sum na wybrane pytania kierowane przez dużo kolejnych graczy.

Pośród nas, jak mam występować w ostatnią pozę?

Podstawowy przegląd gry Among Us jest prawy. Załoga koncentrująca się z 4-10 (zwykle 10) graczy znajduje się w mieszkaniu, wykonując ćwiczenia, podczas gdy 1-3 oszustów (zwykle 2) robi wszystko, co w ich trwałości, aby sabotować ich sporty i zlikwidować ich ludzi. Gra rzuca się na sam z czterech sposobów.

Wszyscy oszuści nie żyją. (Zwycięstwo załogi)
Wszystkie ćwiczenia są zakończone. (Zwycięstwo obsługi)
Istnieje taka jedna kwota obsługi i oszustów. (Wygrana oszusta)
Obsłudze nie udaje się powstrzymać katastrofalnego sabotażu (Impostor Win)
Zabawy mogą istnieć cieńsze lub słabsze w relacje z pierwsze graczy, ich znajomości oraz możliwości wskazanych przez linię. Kiedy wykorzystuje się rozpocznie, otrzymasz rolę, jako grupa lub oszust, i twoje obiekty i forma ich zdobycia zmienią się na bieżącej zasadzie.

W współczesnym sensie zostaną oddzielone sekcje załogi i oszusta. – Among us Czity 2021

Między nas przydzielono mi załogę, co noszę pracować?
Gratulacje, jesteś członkiem zespołu Among Us Crew. Przedstawia to, że stanowisz tam, aby ułatwić naprawić ten statek / stację / kolonię. W jakiejś rozrywce w charakterze grupy będziesz osiągać zadania zamienione na liście zadań. Możesz zlokalizować na mapie, gdzie zrobić te zajęcia. Po nisku przetrwaj do dowolnej pozycji oraz przeprowadź zlecenie. Pewne kariery będą trudniejsze niż drugie, tylko w finale je usłyszysz. Nie bój się pytać przyjaciół z obsługi, jak osiągać niektóre zadania, jeżeli potrzebujesz, to wszystko jest normą edukacji w funkcji.

Warto przeczytać Harry Potter Zagadki i Magia Kody 2021 na jasne monety

Oczywiście wśród nas mogą być oszuści, dlatego zważaj na podejrzane działania. Oszuści nie wykonują zleceń, przecież potrafią wówczas grać. Potrafisz zawierać oko na listę zadań, aby śledzić każde ukończone zadanie, a jeśli masz, że uważasz coś złego, zawsze potrafisz zwołać spotkanie za usługą przycisku na stoliku.

Tylko przez grupę okresu potrafisz nie zobaczyć nic podejrzanego. Gdy zostaniesz tenże na tenże z aparatem, możesz stawać się duchem. To, że stanowisz sztywny, nie oznacza jednak, że twoja rola jest absolutna, więc upewnij się, że wykonujesz nasze znaczenia oraz stanów na miejscowych kolegów z drużyny, aby rozwiązać naszą śmierć.

Między nas przydzielono mi Impostora, co planuję robić? – Among us poradnik 2021

Gratulacje, udało ci się sabotować załogę Among Us. Przedstawia to, że będziesz odpowiedzialny za wrzucenie sposobu w ich robotę oraz potwierdzenie się, iż taż produkcja nie jest „sklepem jak powszechnie”.

Na ekranie zobaczysz listę założeń dodatkowo ich lokalizacji na karcie, jednakże są więc jedynie wskazówki dotyczące prace do sfałszowania, a nie prawdziwy cel. Zamiast owego będziesz planowałem znaleźć droga na odizolowanie członków kadry i bicie ich, kiedy chociaż potrafisz. Tak nie będzie wtedy jasne także będziesz wymagał być zły.

Na powodzenie istnieje chwila środowisk do szukania, z jakich możesz zastosować, zwykle zakrytych zasłonami wentylacyjnymi. Będziesz wymagał wykorzystać swoją mobilność na znaną zaletę, eliminując załogę pojedynczo.

Może cię zainteresować Trener osobisty szczecin 2021 jakiego wybrać?

A są też kolejne pracy, które umiesz wykonać. Jeśli spróbujesz własną kartę sabotażu, zobaczysz, że jest chwila kwestie, które możesz zdziałać. Możesz zamknąć drzwi, żeby załoga utknęła, lub rozbić kulturalna także ograniczyć ich widoczność.

Możesz zarówno sabotować ich komunikację, zapobiegając im zauważenie ich działań. Ponadto możesz sabotować reaktory, tlen czy kolejne ważne punkty wyposażenia, które będą świadczyć zagładę dla ludzi, chyba iż staną naprawione.

Wśród nas zwołano spotkanie, co noszę spełniać?

Spotkania to całkowite sytuacje, w jakich gracze muszą ze sobą rozmawiać, co podejmuje ich aktualną cechą wśród nas. Widzenia są wywoływane, gdy zgłaszane jest ciało albo jeśli człowiek naciska przycisk spotkania alarmowego.

Jeżeli istniejesz załogą, skorzystaj z okazji, aby rozbić się relacjami i przesłuchać podejrzanych. Gdyby jesteś aparatem, wykorzystaj owy faza, aby wyeliminować podejrzenia i siać chaos.

Na wszystkim spotkaniu gracze mogą głosować na egzekucję jedynej kobiety, i jeśli ktokolwiek zawiera dobrze głosów, zostanie wyproszony ze śluzy / do wulkanu.

Gdy wszak nie chcesz głosować na człowieka, potrafisz też zagłosować na pominięcie u dołu. Mądrze wykorzystuj czas spotkania, ponieważ komunikacja będzie poważna dla pomocy grupie w koordynowaniu i równie ważna dla zakłócania czasie przez oszustów.

Kilka końcowych pojęć o prezentowaniu w Among Us. Jeśli funkcjonujesz w trybie głosowym, pamiętaj, aby zminimalizować dyskusję do etapów, w których wszyscy są na zebraniu, oraz że jacykolwiek w Twojej grze Among Us są na tymże tymże czacie głosowym.

Gdyby jesteś grupą, postaraj się dać jak deszcz porady podczas spotkań. Jeśli jesteś aparatem, nie bój się opowiadać dzikich kłamstw ani wrzucać człowieka pod autobus.

Nie denerwuj się na pozostałych graczy tylko dlatego, że popełnili błąd, także nie bój się wezwać człowieka za to, że zabawa będzie szkodliwym doświadczeniem.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar